بایگانی اطلاعات پزشکی سپاس


سپاس برای من

ثبت نام و استفاده از پنل برای عموم

ورود

سپاس برای پزشکان

ثبت نام و استفاده از پنل برای پزشکان

ورود

آموزش ثبت نام و کار با سپاس برای همگان

فیلم نمایشی

ورود

آموزش ثبت نام و کار با سپاس برای پزشکان

فیلم نمایشی

ورودپرونده الکترونیک بیمار

سپاس یک برنامه ساده برای بایگانی پرونده سلامت افراد از کودکی تا بزرگسالی است چه دچار بیماری خاصی باشند چه نباشند ‌کلیه موارد مهمی که برای سلامت فرد حیاتی است توسط افراد و سازمانهای واجد شرایط (پزشکان بیمارستانها درمانگاهها و مراکز پاراکلنیک) وارد سیستم خواهد شد . تمامی هموطنان میتوانند از هر زمانی شروع به اینکار نمایند و اطلاعات سلامت و پزشکی خود را پس از ثبت نام در بخش مربوطه آپلود نمایند تا پس از صحت سنجی در پرونده الکترونیک ایشان جایگزاری نمایش داده شود و در مراجعات بعدی در دسترس پزشک مورد نظرتان قرار گیرد . شما میتوانید خلاصه پرونده خود را همیشه همراه داشته باشید در صورت نیاز پرینت بگیرید در مواقع اوژانس یا در سفر یا خدای نکرده در سوانح همیشه اطلاعات مورد نیاز در دسترس پزشک معالج شما قرار گیرد. شما با هزینه بسیار اندک سالانه به راحتی تمامی پرونده سلامت (بیماری) خود را ذخیره و در هر زمان نیاز داشتید از آن استفاده مینمایید. این برنامه تمامی تاییده های مربوط به امنیت اطلاعات شما را از سازمانهای مربوطه دریافت نموده و شما بدون هیچ دقدقه ای میتوانید از آن استفاده نمایید.
نرم افزار پزشکی سپاس

سپاس یک برنامه بایگانی اطلاعات مطب بسیار ساده با منوهای بسیار ساده و کاربردی با تمامی اپشن های مورد نیاز برای ورود اطلاعات ( اعم از قلم نوری گزینه انتخابی تایپ و قابلیت استفاده از صفحه تاچ در موبایل و تبلت میباشد . شما با هر سیستمی میتوانید با این برنامه به راحتی کار کنید . دیگر نگران بک آپ اطلاعاتتان و یا از بین رفتن آنها نباشید . هر تعداد اتاق معاینه یا مطب دارید مشکلی نیست همیشه اطلاعاتتان در دسترس است حتی در خانه بدون اینکه نیاز به حضور در مطب یا حتی روشن بودن سیستم های مطب شما باشد . قابلیت تبادل نظر با سایر همکاران را خواهید داشت . اطلاعیه های مهم سایتهای مربوط به حرفه شما بصورت روزانه نمایش داده خواهد شد. ما تمام نیازهای شما را در یک پکیج در اختیارتان قرار میدهیم

نظر شما در مورد نرم افزار سپاس

مقالات مرتبط

چگونه نرم افزار سالنامه الکترونیک سلامت را تهیه و استفاده کنیم؟

با ظهور تکنولوژی های مختلف در همه عرصه ها ، عموماً همه افراد در هر بخشی ، کاغذ و خودکار را کنار گذاشته اند و به این فناوریهای نوین روی آورده اند ، از جمله بخش پزشکی یکی از موارد مهمی است که سیستمی شدن و آنلاین بود آن در جهت ارتقاء سطح پزشکی کشور و بهبود رفاه حال بیماران بسیار کمک کننده است.

آیا سالنامه الکترونیک سلامت می تواند جایگزین سالنامه های دفتری شود ؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمامی حوزه ها و نیز شاخه پزشکی از جمله الکترونیکی شدن دستگاه های مصرفی و برنامه های مورد نیاز ، نرم افزاری برای ثبت نوبت الکترونیک در مطب توسط منشی و پزشک به منظور سهولت در انجام نوبت دهی ابداع شده است تا به واسطه این نرم افزار ، امکان ثبت نوبت در گوشی موبایل ، تبلت و کامپیوتر برای منشی در مطب یا کلینیک تحت وب فراهم شود.

مشکلات مربوط به فیلم رادیولوژی

گرچه این روزها فیلم رادیولوژی در حال جایگزین شدن با کاغذ ، سی دی و یا نرم افزارهای حذف فیلم رادیولوژی می باشد ، اما هنوز در برخی مراکز رادیولوژی در حال استفاده است که دارای مشکلات خاص خود نظیر کیفیت پایین چاپ ، خراب شدن ، آسیب دیدن ، گم شدن و ... می باشد.

logo