چگونه از سالنامه الکترونیک سلامت استفاده کنیم ؟

اشتراک گذاری :

سالنامه الکترونیک سلامت همانند سالنامه های دفتری است که هر ساله برای محیط کارتان تهیه می کنید ، با این تفاوت که سالنامه سپاس تحت وب بوده و بدون محدودیت زمانی و مکانی همراهتان است. این نرم افزار مخصوص پزشک و منشی بوده و حتی در کلینیک ها و مراکز رادیولوژی و بیمارستان ها ، یا سالن ها و کلینیک های زیبایی برای نوبت دادن به جای دفترها و سررسیدهای کاغذی کاربرد خوبی دارد. با استفاده از سالنامه الکترونیک شما دیگر نیازی به دفترهای نوبت دهی ندارید ، زیرا سپاس این کار را به صورت آنلاین برایتان انجام می دهد . سالنامه الکترونیک سلامت قابلیت نصب بر روی گوشی همراه ، کامپیوتر و تبلت را دارد که کار را بسیار راحت و آسان کرده و با این آپشن شما دیگر به سیستم های کامپیوتری محدود نیستید حتی می توانید در محیط خارج از محل کارتان هم به مراجعه کننده ها نوبت دهید . در سیستم سپاس روزهای تعطیل قابل تعریف هستند ، اینگونه دیگر شما برای نوبت دهی سردرگم نشده و به صورت اشتباهی نوبت ثبت نمی کنید .

سالنامه الکترونیک سپاس تحت وب بوده و از امنیت بالایی برخوردار است . این با پنل کاربری راحتی که دارد شما را از آموزش بی نیاز می کند. با سالنامه الکترونیک می توانید روزانه بینهایت نوبت ثبت کنید ، نوبت جلسه بعد را به مراجعه کننده بدهید تا همان لحظه پیامک نوبت برایشان ارسال شود . با سپاس مراجعه کننده ها به صورت کتبی و ثبت شده نوبت جلسه ی بعدشان را دارند و دیگر امکان فراموشی نوبت نیست. سالنامه الکترونیک قابلیت کنسل کردن نوبت و حذف و جابجایی را دارد که با بهره گیری از آن می توانید از دفترهای نوبت دهی ، خط خطی و شلوغی خلاص شوید .

سالنامه الکترونیک

چگونه از سالنامه الکترونیک استفاده کنیم ؟

برای استفاده از سالنامه الکترونیک شما فقط نیاز به  یک گوشی موبایل یا کامپیوتر و... دارید که متصل به اینترنت باشد . سپس از طریق لینک وارد سامانه می شوید . نام کاربری و رمز عبور مختص به خودتان را وارد می کنید. حال شما وارد فضای برنامه شده اید و می توانید از سه خط بالای برنامه وارد منو شده و در آنجا نوبت های گرفته شده را مشاهده کنید و در آن برنامه مورد نظرتان را جستجو کنید با این روش قادر به تماشای تمامی نوبتهای مربوط به آن روز هستید . گزینه بعدی نوبت روزهای جاری است که با جستجوی تاریخ مورد نظرتان می توانید نوبتهای ثبت شده را مراجعه کنید.

گزینه سوم گزینه ثبت نوبت است که با ورود به آن می توانید روزها و تاریخ ها را مشاهده کنید و با ورود به روز موردنظر امکان دیدن نوبتهای ثبت شده و خالی را همرا با ساعت مورد نظر را دارید تا نوبت جدید را ثبت کنید . و گزینه آخر جستجوی بیمار است که با جستجوی نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس فرد جزئیات نوبت مربوط به فرد را ببینید.

کاربردهای سالنامه الکترونیک سلامت :

* سالنامه الکترونیک سپاس قابلیت جستجوی نام شخص ، شماره تماس و کد ملی دارد تا شما بتوانید با یک جستجوی ساده به اطلاعات مربوط به نوبت آن شخص اعم از روز و ساعت نوبت دسترسی پیدا کنید .

* سالنامه الکترونیک سپاس قابلیت استفاده توسط چند کاربر را دارد . برای مثال اگر شما در محیطی مشغول به کار باشید که چند منشی دارد می توانید همگی با نام کاربری و رمز عبور مختص به خودتان وارد برنامه شوید و نوبت ها را ساماندهی کنید .

* سالنامه الکترونیک دارای سرعت بالا بوده و با توجه به اینترنت کشوری برایتان مشکلی ایجاد نمیکند . با سپاس می توانید برای مراجعه کننده لینک پرداخت را از طریق پیامک بفرستید تا اگر شخصی برای مثال کیف پول و کارت بانکی همراهش نبود بتواند بطور مستقیم وارد صفحه مربوط به هزینه اش شود و پرداختی های را انجام دهد .

نرم افزار پزشکی سپاس 92

اینستاگرام sepas92

مقالات مشابه


logo